Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zarząd

Członkowie Zarządu FST-Tax & Consulting sp. z o.o. to doświadczeni i profesjonalni doradcy biznesowi, zaangażowani w działania na rzecz Klienta, a jednocześnie osoby entuzjastyczne, kreatywne i gotowe na nowe wyzwania. W skład Zarządu FST-Tax & Consulting sp. z o.o. wchodzą:

Agata Cyrkowska

agata_cyrkowska.jpg

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji w Toruniu na kierunku prawo oraz Wydziału Ekonomiki Transportu w Gdańsku na kierunku ekonomika i organizacja handlu zagranicznego. Licencjonowany doradca podatkowy (numer wpisu 10848). Posiada także uprawnienia do wykonywania czynności brokerskich w zakresie ubezpieczeń i reasekuracji. Certyfikowany menedżer ryzyka i członek zwyczajny Stowarzyszenia Zarządzania Ryzykiem POLRISK. Brała udział w usprawnianiu systemów zarządzania ryzykiem wielu przedsiębiorstw, jak również w audytach ryzyk dostosowanych do potrzeb Klientów. Specjalizuje się w świadczeniu usług doradczych dla grup kapitałowych, w szczególności w zakresie transferu ryzyka, także związanego z transgraniczną działalnością spółek wchodzących w skład tych grup. Posiada szerokie doświadczenie w zakresie postępowań publicznych, prowadzonych głównie przez przedsiębiorstwa z branży energetycznej i gazowniczej. Specjalizuje się w obszarze konstruowania indywidualnych programów ochrony ubezpieczeniowej, ze szczególnym uwzględnieniem ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej (także kadry zarządzającej) i ubezpieczeń mienia.
 

Bartłomiej Bartczak

bartlomiej bartczak

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji w Toruniu na kierunku prawo i podyplomowego studium rachunkowości. Licencjonowany doradca podatkowy (numer wpisu 12226). Posiada także uprawnienia do wykonywania czynności brokerskich w zakresie ubezpieczeń. Certyfikowany menedżer ryzyka.

Od wielu lat zajmuje się analizą ryzyka związanego z prowadzeniem działalności gospodarczej przez przedsiębiorstwa szeroko pojętego sektora energetycznego i transportowego. Posiada doświadczenie doradcze, w szczególności dotyczące ubezpieczeń związanych z realizacją projektów inwestycyjnych (w tym modernizacyjnych) i remontowych. Współtwórca unikatowej platformy informatycznej służącej do monitorowania kwestii ubezpieczeniowych związanych z realizacją prac budowlano-montażowych i remontowych (w szczególności przez zamawiających sektorowych). Odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie platformy, w tym za opracowywanie opinii i analiz dotyczących optymalnego podziału gestii ubezpieczeniowej między wykonawcę i inwestora, jak również za prawidłowe i zgodne z warunkami kontraktu zawieranie ubezpieczeń przez wykonawców realizujących konkretne projekty.

Demo

OFERTA

Więcej
Demo

KONTAKT

Więcej
Free WordPress Themes - Download High-quality Templates